Володимирчани взяли участь в акції «Подаруй бібліотеці книгу»

Із 2011 року в міській бібліотеці для дорослих оголошена акція «Подаруй бібліотеці книгу». Ми не були впевнені в тому, що люди будуть віддавати нам власні бібліотеки. Але життя довело, що у нас люди виховані. Вони дали нове життя книгам. У кожного з нас вдома є книги, які ми прочитали, а діти наші підросли, і тому настає час поділитися ними з іншими людьми, які тільки почали жити. З давніх-давен скарбницею духовного багатства, що поєднує минуле, сучасне і майбутнє, є книга. Тож недаремно в народі кажуть, що людина перестає мислити, коли перестає читати.
Бібліотека поповнилася довідниками, підручниками, художньою літературою українських, російських, зарубіжних класиків, книгами іноземними мовами, де вони знайшли свого читача.
Наш колектив висловлює щиру вдячність за подаровану літературу та повагу до бібліотеки Юрію Андзилевичу, Аллі Миляновській, Галині Щербі, Юрію Мельнику, Руслані Стась, Ганні Думі, Миколі Станіславському, Володимиру Лещуку, Олені Смаль, Ганні Наумчук та іншим.
Особливу вдячність за благодійні пожертви на поповнення книжкового фонду бібліотеки висловлюємо Сергію Микалу, заступнику міського голови Ларисі Куліковій та раднику посольства України в Польщі Миколі Ярмолюку.
Кожний дар важливий для нас, адже він дає можливість продовжити життя книзі та знайти свого шанувальника.
Згадаймо відому мудрість: «Книга – найдорожчий подарунок». Тож приєднуйтесь до кола наших друзів, які вже подарували книги, і зробіть свій дарунок.
Тетяна Гілевич, бібліотекар І категорії відділу обслуговування

Розділ новин: 

Коментарі