Володимирчани у соцмережах

k.
Кількість користувачів цієї соцмережі у нашій країні зросла у зв’язку з рішенням РНБО «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Тобто людям заборонили користуватись російськими сайтами, і частина з них, відповідно до закону, зареєструвалась у дозволених соцмережах. Найбільш популярними з них є Facebook та Instagram. Деякі ж користувачі, які звикли до російських сайтів, знайшли шляхи, як користуватись ними навіть після заборони. Встановлюєш потрібну програму – і все гарно працює. Це порушення закону чи така шкідлива звичка? П’ятдесят сім зі ста опитаних володимирчан і досі користуються «сусідською» соцмережею. А 37% опитаних взагалі не знайомі з українськими соцмережами.

А зараз детальніше про Facebook.
Цю соцмережу сьогодні можна вважати новим рівнем сайту «Однокласники» для людей середнього віку. Нею користуються 33% опитаних володимирчан. Жінки діляться рецептами, сімейними світлинами, чоловіки – «трофеями» з риболовлі або полювання.
Активісти Володимира-Волинського створюють спільноти у Facebook, і зараз вони набувають неабиякої популярності серед мешканців міста. Найпопулярнішою спільнотою є «ВолодимирІнфо», де є все про все у Володимирі. Купити, продати, обміняти допоможе «Барахолка Володимира-Волинського». Розповість про певні негативні сторони Володимира-Волинського «Ганьба княжого міста».
Проте найбільшу кількість підписників у Facebook збирають, як ви думаєте, хто? Політики. До вашої уваги топ-5 політичних діячів Волинської області.
1.Денис П’ятигорець.
Дениса не можна назвати безпосередньо волинським політиком, оскільки він ніколи не обіймав ніяких посад в органах місцевого самоврядування в області. Проте його публікації стосуються всіх.
2.Ігор Палиця.
Дві каденції у ВРУ, керування Одеською ОДА, значний вплив на політичне та бізнесове середовища. Хіба після цього можна залишитись без уваги в якійсь соцмережі?
3.Ігор Гузь.
Політик нового часу. Амбіційний, ідейний, той, який справді працює. Гузь – нардеп, приречений на популярність у Facebook і на успіх – у своїх справах.
4.Ігор Лапін.
Величезний авторитет, який здобув політик під час найжорстокішого періоду АТО, привів Ігоря до такої популярності у Facebook.
5.Павло Данильчук.
Депутат Луцької міської ради Павло Данильчук. Молодий, перспективний пропагандист патріотичного виховання нації. А це якраз і є хорошим середовищем для розвитку в соцмережах.

Instagram, скандали, молодь
Instagram – соцмережа краси. У володимирській стрічці Instagram можна зустріти все, чим займається молодь. Хлопці демонструють світлини автомобілів, дівчата – власну вроду або ж якісь досягнення. Загалом там є усе, починаючи з того, що їсть молодь, і закінчуючи тим, з ким хто спить. Стосунки з людьми, життєві переконання, демонстрація підписникам важливості власного «Я». 63% опитаних володимирчан обирають Instagram.
Топ-5 найвідоміших і найулюбленіших профілів найгарніших володимирчанок.
1.Олена Гурко – улюблениця володимирчан – helen_gurko
Кавери на відомі пісні, записи власних творів, маса рубрик і хештегів, флешмоби та гівевеї – це все профіль талановитої володимирчанки. Такої активності, щирості та атмосферності більше ніде не побачите! Кількість Оленчиних підписників понад 4000.
2.Анастасія Ковалюк – nastinnnka
Анастасія підкорила столицю волинською вродою та завоювала титул «СтудМіс Київ 2017». Яскраві фарби, модельна зовнішність, участь у показах різноманітних брендів. Володимирчанкою цікавляться близько 3500 користувачів.
3.Марія Миц – mytsmaria
Ділиться власною творчістю, досягненнями та найголовніше – емоціями. Марія демонструє блискучі світлини з подругами та дає привід захоплюватись її креативністю. За Марією стежать більше 2800 підписників.
4.Аліна Криштальська – krushtalevi
«Щаслива жінка, дружина і матуся», - пише Аліна у своєму профілі. Сімейне тепло, дитячі посмішки, переживання та розповіді про донечку Софійку зацікавили більше 2300 підписників.
5.Ліна Клюд – lina_klyd
Подорожі, стильні образи, максимальна естетика у кожній світлині. Майбутня дизайнерка одягу вже зробила свій Instagram цікавим і неповторним. Ліну оцінили близько 2000 користувачів.
Активність володимирчан у соцмережах не може не радувати. Особливо, коли акаунти наповнені красою і творчістю, адже кожна світлина, кожна публікація – це мистецтво. Тож діліться цим. Творіть і надихайте інших!
Дарія Михайлова, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі