Володимирчани привітали військових з їхнім професійним святом

5 грудня, напередодні професійного свята військовослужбовців – Дня Збройних сил України – о 13:00 з цієї нагоди в КМЦ міста Володимира-Волинського відбулися урочистості. Зважаючи на низку трагічних подій, цьогоріч святкування було пройняте особливою атмосферою. Ми, як ніколи раніше, зрозуміли значимість української армії в цілому і кожного військового зокрема. Тому привітати винуватців свята зібралося чимало бажаючих.
Хвилиною мовчання вшанували присутні володимир-волинці та гості міста пам’ять синів, які віддали власне життя, захищаючи український народ, цілісність та суверенність Батьківщини. Воїни гарнізону, які брали участь в антитерористичній операції, урочисто поклали квіти та ялинову гірлянду біля обеліска Слави.
Віри у себе, у нашу швидку перемогу, в щасливий завтрашній день, успіхів у всіх починаннях колегам військовим побажав зі сцени командир новоствореної 14-ої окремої механізованої бригади Олександр Жакун. До вітального слова також приєдналися командир колишньої 51-ої ОМБр Володимир Яцків, заступник голови міськрайонної організації ветеранів війни і праці Антон Венгловський, міський голова Петро Саганюк, священнослужителі Микола Гінайло та Олексій Шаран.
Організувати святкові заходи військовим допомогла міська влада. Петро Данилович зазначив: «Військове з’єднання – це невід’ємний компонент нашого міста, яке ні на мить не уявляє себе без вояків так само, як Нововолинськ без шахтарів».
Військовослужбовців, які блискуче проявили себе в ході АТО, нагородили почесними грамотами-подяками Волинської облдержадміністрації, більшість воїнів отримали грамоти з грошовими нагородами від Володимир-Волинської міської ради і преміями від засновника ПП «Універсам» Сергія Ковальчука.
Право зачитати наказ командира 14-ї ОМБр «Про заохочення особового складу з нагоди святкування Дня Збройних сил України» випала честь начальнику штабу 14-ї ОМБр майору Ігорю Іванову. Цим документом було висловлено подяку усім офіцерам, прапорщикам, сержантам, солдатам за їхні старання, розуміння, ініціативність, високі показники бойової та фізичної підготовки, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди 23-ї річниці професійного свята українських військових.
Аліна Джарига, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі