Володимир-Волинський район став багатшим ще на одну матір-героїню

Четвертого липня в рамках робочої поїздки у Зимнівську сільраду керівник апарату Володимир-Волинської РДА Сергій Романюк та голова районної ради Роман Гук виконали почесну місію – вручили посвідчення та нагрудний знак «Мати-героїня» жительці с.Льотниче, матері п’яти дітей Валентині Сапаковій. Найстаршому, Вадимові, вже 22 роки, наймолодшому, Сашкові, – дев’ять.
Валентина Василівна – уродженка с.Нехвороща. Свою трудову діяльність розпочала в 1994-му на Житомирщині та незадовго повернулася на малу батьківщину.
Односельці з теплотою відгукуються про жінку, характеризуючи її як зразкову матір. Позитивно її характеризують і колеги, адже проявила себе здібним фахівцем та ініціативним працівником. Сьогодні свою любов пані Валентина дарує не лише п’яти синам-соколам, а й маленькій онучці Юліані.
-Виховання дітей – це важка праця, - зазначив у вітальному слові Сергій Романюк, – яка не обмежується 24 годинами на добу і з якої не можна піти чи взяти вихідний. Низький уклін Вам і пошана, шановна Валентино Василівно, за недоспані ночі, материнську самовідданість і зразкове виховання справжніх громадян нашої держави.
Приємно відзначити й те, що свої музичні вітання з приводу присвоєння цього почесного звання дарували матері-героїні юні аматори сцени, вихованці районного Будинку школяра під керівництвом Людмили Гендис.
Відділ з питань внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації

Розділ новин: 

Коментарі