Володимир-Волинське ТМО отримало нову діагностичну систему

Шостого вересня на базі Володимир-Волинського ТМО відбулося виїзне засідання постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я та екології (голова комісії Ігор Шевчук) за участі голови постійної комісії райради з питань освіти, культури, духовності, охорони здоров’я Олександра Юринця. Учасники оглянули приміщення, де, відповідно до поданої заявки на отримання коштів з громадського бюджету, планується створити кабінет ЛФК для жителів міста. Потреба у коштах на реалізацію проекту становить 201тис. 690грн., але такий кабінет вкрай необхідний. Представники комісії підтримали проект та звертаються до жителів міста активно долучитися до голосування, аби він став переможцем та отримав фінансову підтримку з бюджету участі.
Обговорювалися на засіданні бюджетні пропозиції для винесення на розгляд найближчої сесії, які можуть бути реалізовані наступного року. Найбільше на цей час ТМО потрібен гастроскоп. Запит на виділення 498тис.грн. на його придбання подасть у міську раду Ігор Шевчук.
Зі звітом про використання коштів лікарняної каси виступив перед присутніми головний лікар ТМО Олександр Клачук.
А 8 вересня відбулося урочисте вручення Володимир-Волинському ТМО медичного обладнання, загальною вартістю 323тис. 432грн., придбаного благодійним фондом «ПриватБанку» «Допомагати просто». Покупка стала можливою завдяки клієнтам банку, які переказували кошти на благодійність.
Отримана діагностична система Q5 з кольоровим доплером, конвексивним та лінійним датчиками незамінна при абдомінальних, гінекологічних, акушерських, урологічних, кардіологічних та інших обстеженнях. Міський голова Петро Саганюк подякував благодійникам за допомогу у розвитку міської медицини.
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі