Володимир-Волинське лісомисливське господарство придбало нову техніку для догляду за лісом

Проведення догляду за лісовими культурами та рубок догляду в молодняках - є одним з пріоритетних завдань лісівників. Вчасність проведення та якість рубок (доглядів) впливає на формування майбутнього насадження, його стійкість до зовнішніх чинників. Тому увага нині спрямована на впровадження інтенсивних технологій при проведенні трудомістких та вартісних доглядів за лісовим культурами та молодняками. Для цього  ДП “Володимир-Волинське лісомисливське господарство” придбало подрібнювач “Kansas-170” (мульчер) виробництва Красилівського агромашзаводу. Механізм агрегатується з трактором МТЗ – 82. про це йдеться на офіційній сторінці ЛМГ у фейсбуці.
Нині він ефективно проходить випробування на клоновій плантації в Губинському лісництві. 
Догляд проводиться коридорним способом. Робочі органи механізму розбивають стовбурці не бажаних чагарників та другорядних швидкоростучих деревних порід, що унеможливлює відновлення порослі й дозволяє зменшити кратність проведення доглядів. 
Очікується, що використання подрібнювача дозволить зменшити витрати на догляди та підвищити продуктивність праці в 4-5 разів в залежності від інтенсивності проведення рубань та доглядів.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: