Володимир-Волинська місцева прокуратура вимагає повернення ділянки зі ставком вартістю 21 мільйон

Володимир-Волинська місцева прокуратура звернулася до Господарського суду області з позовом в інтересах держави в особі Волинської ОДА та Березовичівської сільради до підприємця, аби стягнути заборгованість з орендної плати, розірвати договір оренди землі та ставка й повернути державі земельну ділянку водного фонду, площею 30,6 га та вартістю 21 млн. грн.
У ході вивчення стану дотримання вимог чинного законодавства при використанні земель та об’єктів водного фонду прокурори з’ясували, що у лютому 2007р. між Володимир-Волинською РДА та фізичною особою-підприємцем укладено договір оренди цієї земельної ділянки із земель водного фонду на території Березовичівської сільради за межами населених пунктів, терміном на 49 років. До 2016р. підприємець справно сплачувала орендну плату за ділянку зі ставком, який використовувала для рибного господарства та надання послуг з відпочинку і спортивного рибальства. Проте у 2016-2017 роках вона неналежно виконувала умови договору оренди й заборгувала місцевому бюджету орендну плату. Окрім того, комісія з представників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади Володимир-Волинського району і Волинської області засвідчила, що орендарка використовує земельну ділянку всупереч екологічним та природоохоронним вимогам, ділянка перебуває у занедбаному стані, а подальше таке користування водним об’єктом призведе до його замулення, пересихання і зникнення взагалі.
Втрутившись у ситуацію, прокуратура вимагає стягнення з орендарки заборгованої орендної плати, розірвання договору оренди та повернення земельної ділянки зі ставком державі.
Прес-служба прокуратури області

Розділ новин: 

Коментарі