Володимир та Нововолинськ у «червоній» зоні: оновили карантинну карту України

Публікації

З 00 годин 00 хвилин 19-го жовтня у понеділок в Україні почне діяти нове епідемічне зонування, згідно з яким Нововолинськ та Володимир-Волинський потрапили до «червоної» зони карантину.

Таке рішення прийняли 15-го жовтня на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, – повідомляє міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов у телеграмі.

Так, згідно з новим епідемічним зонуванням до «червоної» зони будуть віднесені такі регіони Волині: місто Володимир-Волинський; місто Нововолинськ; Ківерцівський район.

До «помаранчевої» зони потрапили такі регіони: місто Луцьк; місто Ковель; Володимир-Волинський район; Іваничівський район; Луцький район; Любешівський район; Любомльський район; Рожищенський район; Турійський район.

До «жовтої» зони віднесли: місто Камінь-Каширський,; Ковельський район; Локачинський район; Маневицький район; Ратнівський район; Старовижівський район; Шацький район

Нагадаємо, поки в Україні діє карантинна карта, згідно з якою Володимир та Нововолинськ знаходяться у “помаранчевій” карантинній зоні.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: