Володимир переміг у конкурсі «Міста, дружні до дитини»

Асоціація міст України в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» протягом січня-березня 2018 року провела Всеукраїнський конкурс серед громад-членів Асоціації міст України «Міста, дружні до дитини». В номінації «Краща практика дружнього до дитини міста» здобув перемогу проект «Володимир, дружній до батьків і малюків», керівником якого є директор Володимир-Волинського фонду підтримки підприємництва «Бізнес-Центр» Оксана Сапіга.
-Наше місто отримало диплом від Олександра Слобожана, виконавчого директора АМУ, за 1-ше місце в номінації «Краща практика» Всеукраїнського конкурсу «Міста, дружні до дитини» за проект «Володимир, дружній до батьків і малюків», – коментує подію пані Оксана. – Попереду цікавий та корисний Всеукраїнський семінар-тренінг «Формування моделі громади, дружньої до дитини».
Усього на конкурс було подано 140 проектів з усіх областей України. Під час оцінювання, крім змістовності опису діяльності, його ресурсного забезпечення, довготривалості результатів та якості оформлення, враховувалось значення проекту для всієї громади, новизна та залучення різних джерел фінансування.
Олексій Біянов, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі