Володимир готується до Дня міста

Саме це питання було в центрі уваги наради міськвиконкому з керівниками управлінь, яка відбулася 10 липня. Як повідомив міський голова Петро Саганюк, місто відвідав заступник начальника «Волиньавтодору», з яким обговорювали питання щодо облаштування на вулицях і дорогах пластикової розмітки. Також очікується ремонт вулиці Устилузької в районі повороту до Нововолинська. Нині проводиться ремонт дільниці дороги на мосту через Лугу, днями буде завершено ремонт на згаданому повороті. На ремонт вулиці Устилузької виділені значні кошти..
Поки що проблемним залишається питання щодо паркування автомобілів біля собору Різдва Христового. Це питання обговорюється з громадою, яка відвідує собор і поки що заперечує проти створення місця для паркування.
Хвилюють міську владу і земельні ділянки, які були вже давно виділені громадянам, але досі не використані й перебувають в занедбаному стані. Дано доручення окремим службам розібратися з цими ділянками з метою віддати їх в користування учасникам АТО. Також непокоїть засміченість міських кладовищ, відсутність належного порядку на автостанції.
Підготувала Антоніна Булавіна

Розділ новин: 

Коментарі