Водійка, яку спіймали п’яною в Локачах, хотіла уникнути покарання

Водійка, яку спіймали п’яною в Локачах, хотіла уникнути покарання
Водійка, яку спіймали п’яною в Локачах, хотіла уникнути покарання

В Локачах судили водійку, яку спіймали п’яною за кермом. Заявами адвокатів про перенесення засідань розгляд справи намагалися затягнути, однак правопорушниця все ж отримала законне покарання.
Про це йдеться у постанові Локачинського районного суду, – повідомляють Волинські новини.
З протоколу відомо, що правопорушення трапилося 26-го лютого під час комендантської години в селищі Локачі на вулиці Луцькій. Марта Д. керувала VolkswagenTiguan у стані алкогольного сп’яніння. Драгер засвітив 1,45 проміле. Таким чином водійка вчинила правопорушення, передбачене ч.1 ст.130 КУпАП.
Перше судове засідання було призначено на 10 березня, однак відтоді розгляд справи переносили десять разів, зокрема сім разів – через заяви захисників Марти Д., двічі – через заяви самої підозрюваної, ще одного разу засідання не відбулося через її неявку.
Суд вважав, що Марті Д. та її захиснику Жуку Ю. Б. було надано достатньо часу та можливостей підготуватись до захисту та реалізувати свої права, оскільки договір про надання правової допомоги між ними укладено 25 квітня 2023 року.
«Неодноразове подання клопотань про відкладення розгляду справи з різних підстав суд розцінює як намагання Марти Д. уникнути встановленої Законом відповідальності за вчинене адміністративне правопорушення шляхом зловживання своїми правами, спрямоване на затягування строків розгляду справи», – йдеться у постанові.
На засідання 1-го серпня ні правопорушниця, ні її захисник знову не з’явилися, тому суд розглядав справу без них. Протокол, акт огляду на стан сп’яніння та відеозапис з нагрудних камер поліцейських підтвердили вину Марти Д.
Про правопорушницю відомо, що вона є інженером-електронником Державного навчального закладу «Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівельної механізації».
Суд оштрафував водійку на 17 тисяч гривень та на рік позбавив водійського посвідчення.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: