Внаслідок ДТП загинув підполковник 14 ОМБр Олексій Цигикал

Минулого тижня жителів Володимира вразила жахлива ­звістка про загибель внаслі­док страшної автокатастрофи на Рівненщині нашого земляка ­підполковника 14 ОМБр Олек­сія Цигикала.
Автопригода трапилася 16 квітня на автодорозі Городище-­Рівне-Старокостянтинів по­­близу с.Великий Житин Рів­ненського району близько 23-ої ­години. Зіткнулися два авто­мобілі «NISSAN MAXIMA» під ­керуванням 34-річного рівня­нина та «MITSUBISHI PAJERO» ­під керуванням 29-річного жи­­теля Волинської області. По­зашляховиком військові 14-ої окремої механізованої бригади з Володимира-Волинського ­прямували на Рівненський за­­гальновійськовий полігон. Ві­домо, що їм на зустрічну смугу виїхала машина рівнян.
За даними УДАІ УМВС у ­Рівненській області, водій ав­томобіля «NISSAN MAXIMA» загинув на місці події, ще двоє пасажирів цього ж авто та троє ­з «MITSUBISHI PAJERO» отри­­мали тілесні ушкодження різ­ного ступеня тяжкості та були доставлені каретою швидкої допомоги в медичний заклад. ­Одного з пасажирів позашля­ховика із груди залізяччя, на яку перетворилася автівка, за ­допомогою спеціального об­­ладнання діставали рятуваль­ники. Всі причини та обставини ДТП продовжують з’ясовувати слідчі.
­На жаль, лікарям Рівнен­­ської обласної клінічної лі­карні не вдалося врятувати ­життя постраждалого паса­жира «MITSUBISHI PAJERO» 39-річного підполковника 14 ОМБр Олексія Цигикала.
Це непоправна втрата ­для рідних, друзів, знайо­мих, побратимів Олексія, які запам’ятають його хорошою ­чуйною людиною, гарним това­­ришем, розумним та помірко­ваним командиром, люблячим сином, чоловіком, батьком.
В останню путь провели ­Олексія Цигикала минулої не­­ділі. Похований він на Федорів­ському кладовищі.
Міла Сергєєва, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі