Військові отримали матеріальну допомогу на проведення ремонтних робіт

За інформацією Володимир-Волинського міськвиконкому, для військової частини 1008 та військкомату виділено більше 46-ти тис. грн. на придбання засобів зв’язку та генератора струму. На ремонт казарм, Луцького госпіталю, придбання матеріалів для ремонту, вікон – 872тис.грн. На ремонт територій військових містечок (асфальтування вулиць, ремонт тротуарів, встановлення лічильників, КНС) спрямовано 7 млн. 167,2 тис. гривень.
На благоустрій військового містечка виділено 591,7тис.грн., на території військових частин – 130 тисяч гривень. Надана шефська допомога: на суму 154,4тис.грн. придбано три пральні машини, 10 планшетів, ноутбук, комп’ютер, 3 газові балони, бензопили.
Надійшла у військову частину і шефська допомога від підприємств міста на орієнтовну суму 100 тисяч гривень. На придбання житла родині загиблого з місцевого бюджету виділено 535,4тис.грн. і ще 500 тисяч – для потреб 14 ОМБр.
Для бригади придбано тисячу метрів профільної труби. На це використано 12тис.грн. – перерахований одноденний заробіток працівників міської ради. До збору коштів, яких необхідно було 26 тисяч гривень, долучилися спонсори: ПС «Аптека Вестфарм», СТ «Володимир-Волинський ринок», підприємці Сергій Ковальчук, Валерій Зінкевич та Віктор Книш.
На даний час на території бригади замінено 180 метрів бордюрів, ведеться підготовка до асфальтування території військової частини.
Підготувала Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі