Віра Чайковська стала заступником голови «Союзу українок», а Ористлава Сидорчук відзначена грамотою патріарха

Двоє союзянок Володимирщини Віра Чайковська-Тарликова й устилужанка Ористлава Сидорчук взяли участь у роботі восьмого звітно-виборного з’їзду Всеукраїнської громадської організації «Союз українок». приуроченого 100-річчю організації. З’їзд відбувся 27 січня.
За словами Віри Анатоліївни, крім союзянок з усіх куточків України, до Києва прибули й делегатки з Донецька та окупованого Криму.
-Такої кількості людей за чотири роки я ще не бачила. и засідали з дев’ятої години ранку і до шостої вечора, отримали море позитивних емоцій. Приємно, що високу оцінку роботи найчисельнішої і найдавнішої в Україні жіночої організації дала екс-депутат Верховної Ради, почесна голова «Союзу українок» Лілія Григорович. Моя колега Ористлава Сидорчук за активну діяльність і жертовність нагороджена Благословенною грамотою від патріарха Київського та всієї Русі-України Філарета і Подякою від архієрея і митрополита Львівського УГКЦ Ігоря Возняка, - розповідає пані Віра.
Головою ВГО «Союз українок» одноголосно обрано головного лікаря Львівського обласного дитячого психоневрологічного диспансеру Ореславу Хомик, для якої ця каденція буде вже другою. Її заступником обрана Віра Чайковська-Тарликова. Вона успішно відзвітувала про діяльність ревізійної комісії, яку очолювала останні роки. ВіраАнатоліївна стала першою волинянкою біля керма «Союзу українок». Наші землячки презентували посестрам святковий, заквітчаний калиною і тризубом коровай, спечений головою устилузького жіночого осередку Ніною Гук.
Валентина Савчук, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі