Віктор Ющенко звернувся до Путіна та росіян

Віктор Ющенко звернувся до Путіна та росіян
Віктор Ющенко звернувся до Путіна та росіян

До тих, хто розв’язав російську війну проти України, і до орків, які її ведуть!  
Моя коротка персональна записка (а скоріше емоція) адресована до людини, яка ніколи, на мій погляд, не володіла справжньою чоловічою мужністю та гідністю. Із наведених вище причин я далекий від думки, що моє слово буде зрозуміле, прийняте цим адресатом. Але є ще 140 млн богобоязливого народу. Тепер я не проти того, якщо цю мою приватну пошту прочитає і ще хтось із цих 140 млн, можливо, не думаючих росіян, а тому не готових до дій, яких вимагає так часто згадуваний всує вашою церквою Бог і совість. 
Сьогодні Україна у вогні й палає від сходу до заходу, із півдня до півночі. Гинуть наші дітки, жінки, чоловіки і найдостойніші солдати та солдатки світу. Наш ворог – московська хунта, російський фашистський режим, т.з. «руський мир», який пішов 7 днів тому окупаційною війною на мирну мою Націю і Державу Україна.
Я нічого не хочу і не буду приховувати, буду відвертим. Вам цього Україна ніколи не пробачить. Принаймні, сьогоднішні покоління. Ви – прокляті! Ви не «освободітєлі», ви – чума, ви – кати, які приносять муки на святу Українську землю, ви поставляєте смерть моїй любій українській Нації і Державі. Вас ніхто не кликав і ніхто не хоче бачити в жодній українській хаті, в жодному українському селі та містечку. Вас сьогодні може з радістю прийняти тільки сира українська земля, і вона, до речі, це успішно робить уже сьомий день. Наше майбутнє – без вас! Переконаний, над вами буде жорстокий людський і Божий суд. До речі, сьогоднішня війна – це 25-та війна, яку веде Московія проти України-Русі. Знову ж таки, війна окупаційна і загарбницька.  
Росіяни! Ви утримуєте і підтримуєте злочинний режим, який діє від вас і вашим іменем. Ви – співучасники сьогоднішнього дня і його подій. Навчіться думати! Ми чекаємо, що ваша совість обов’язково пробудиться. Це ваш обов’язок. Адресату бажаю покінчити зі своїм маніакальним божевіллям у спосіб, який йому найдоступніший. Іди на х*й! Слава Україні! 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: