Відому на всю Україну здравницю хочуть передати Нововолинській міськраді, а, можливо, і продати

Санаторій-профілакторій «Шахтар», який знаходиться на території села Павлівка, тепер переживає не найкращі часи. Незважаючи на прекрасні умови для лікування й оздоровлення дорослих та дітей, самотужки утриматися на плаву відомій на всю Україну здравниці непросто. Раніше вона була у підпорядкуванні шахти №5, згодом мала статус самостійного госппідрозділу у структурі ДП «Волиньвугілля». Та після закриття п’яти діючих шахт і в нинішній ситуації у вугільній галузі Волині розраховувати на якусь підтримку керівництву профілакторію не доводиться. Нинішній «генерал» ДП «Волиньвугілля» Олександр Зорін під час оперативної наради у губернатора Володимира Гунчика запропонував передати «Шахтар» у комунальну власність Нововолинській міській раді. Мовляв, це дозволить зекономити близько півтора мільйона гривень, які щороку витрачалися на утримання профілакторію. Правда, перший заступник міського голови шахтарського міста Андрій Сторонський повідомив, що це питання перебуває у стадії обговорення. Остаточне рішення прийматимуть депутати міськради після детального аналізу економічної ситуації у санаторії,
- У «Волиньвугіллі» гроші нам давали лише на зарплату працівникам, на все інше ми заробляємо самостійно. Пропрацювавши на посаді директора здравниці 14 років, я розумію, що в тій ситуації, у якій опинилися наші шахти, керівництву держпідприємства не до того. Тому ремонт, оплата комунальних послуг, податки – це все оплачувалося за рахунок наших коштів, левова частина яких ішла від відпочинку дітей влітку. Тому я не виключаю, що коли санаторій стане комунальною власністю, його можуть продати у приватні руки. Моя особиста позиція: у будь-якому випадку «Шахтар» повинен бути державним, - каже директор профілакторію Віталій Шевчук, який пропрацював на цій посаді 14 років.
До речі, багатого років тому з боку профільного міністерства вже була спроба привласнити «Шахтар», розділивши його майно на частини.
Підготувала Ксеня Лучко

Розділ новин: 

Коментарі