Відкривати візи під час карантину стало легше

Карантин триває, та все ж люди розуміють, що він не закінчиться найближчим часом і усім нам потрібно буде ще деякий час жити з певними обмеженнями. А гроші мають властивість закінчуватися, тому люди, які раніше працювали за кордоном, знову відважуються вирушати в інші країни, аби заробляти кошти для своєї сім’ї. Та їхні ряди потрохи поповнюють й ті, хто останнім часом втратив роботу й немає можливості працевлаштуватися в Україні.
Візовий центр нині працює. Раніше подати документи для виготовлення візи можна було особисто. Для цього потрібно було їхати до Луцька. Зараз ця процедура лишилася такою ж, однак спершу потрібно подати заявку і чекати дзвінка від спеціаліста з центру, який призначить дату, коли потрібно привезти документи. Через те, що охочих виготовити візи є чимало, то існує певна черга і запис зараз проводиться аж на кінець липня. Оскільки транспортне сполучення між містами повністю не відновлене, а тривалий час взагалі було відсутнє, то людина змушена наймати таксі або власним автомобілем добиратися до обласного центру, щоб завезти пакет документів, а згодом – щоб забрати візу. Зараз на період карантину можна скористатися послугою відправлення документів за допомогою кур’єрської служби. Детальніше про це розповідає очільниця ліцензованої агенції з працевлаштування за кордоном «Крок-Світ» Валентина Кочмарик.
- Зараз є можливість дистанційно отримати візу до Польщі. Для цього потрібно підготувати пакет необхідних документів. У цьому ми готові допомогти, адже маємо чималий досвід у цій справі, знаємо, як усе заповнити вірно та згідно з відповідними вимогами і правилами, - розповідає Валентина Іполитівна. - Документи відправити у візовий центр можна з допомогою кур’єра «Нової пошти», він же ж доставить готову візу замовнику. Така послуга коштує загалом 335грн. Це дозволяє пришвидшити процедуру отримання візи, адже документи відразу потрапляють на розгляд й запускається процедура видачі візи. Крім цього, немає потреби їздити у Луцьк, чекати у чергах. Оплатити сервісний збір для отримання реєстрації на подачу документів до пункту прийому візових анкет можна у «Кредобанку» в Нововолинську, а також у відділеннях «ПриватБанку» та через додаток «Приват24».
Як розповідає Валентина Кочмарик, зараз агенція «Крок-Світ» також виготовляє пакет документів для перетину кордону людям, які їдуть з біометричними паспортами на роботу терміном на 3 місяці під їхні вакансії. Дізнатися про перелік вакансій можна, завітавши у офіс компанії або ж зателефонувавши туди. Зазначимо, що ця агенція з працевлаштування за кордоном проводить свою діяльність уже понад сім років. Вона працює лише з перевіреними добросовісними роботодавцями: підприємцями, компаніями, фабриками та заводами, що розташовані у Польщі та країнах ЄС. Тому людина, яка їхатиме на роботу, може бути впевнена, що її не обмануть.
Вікторія Чаос, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі