Відбувся звіт міського голови

15 грудня у культурно-мистецькому центрі відбувся звіт міського голови Петра Саганюка. Мер Володимира-Волинського прозвітував перед громадою міста про виконану роботу. Насамперед Петро Саганюк зупинився на питанні виконання бюджету. Було підкреслено, що за 11 місяців надійшло 351,5 мільйона гривень, що становить 100,3% плану. Отримано 219,3 субвенцій з бюджетів різних рівнів. Очільник міста у своєму звіті відмітив потужні та економічно активні підприємства: «Гербор-холдінг», ПАТ «Луга», ТзОВ «Володимир-Волинський хлібозавод» та інші. Велика робота проводиться з пропаганди товарів місцевих виробників.
У місті набула значного масштабу проектна діяльність. Подано 24 проектні заявки у різні фонди. Розвивається міжнародне співробітництво. Партнерами Володимира-Волинського є міста Кентшин, Грубешів, Ленчиця (Польща) та місто Цвіккау (Німеччина).
Заслуговують уваги та похвального слова роботи з реконструкції вулиць міста. Радістю для володимирчан стало нове асфальтове покриття, вимощені бруківкою тротуари, ямковий ремонт, оновлення освітлення, встановлення світлофорів, заміна дорожніх знаків.
У своєму звіті Петро Саганюк також відмітив досягнення у соціальному захисті людей, розвитку галузей освіти, культури та медицини. Було зазначено, що міська влада постійно надавала шефську допомогу 14 ОМБр, оточила дбайливою увагою родини загиблих учасників АТО.
Міський голова вручив відзнаку Президента України «Заслужений майстер народної творчості» волинському Фаберже Анатолію Бойку. На завершення зустрічі присутні переглянули відео про пам’ятні миті в житті нашого міста.
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі