Відбувся випускний вечір Університету третього віку

84 володимирчан прослухали курси, успішно закінчили навчання і отримали сертифікати у територіальному центрі соціального обслуговування міста.
У середу, 30 травня, у КМЦ відбулось святкове дійство – випускний в Університеті ІІІ віку.
Під звуки музики фойє швидко заповнюється охочими. Погляд мимоволі фіксується на широкому екрані, де демонструються фотопрезентації занять усіх семи цьогорічних факультетів, які підготувала соціальний працівник Мар’яна Новосад.
Свято розпочала незмінна ведуча соціальний педагог Оксана Бистричан. Вона привітала присутніх із закінченням навчального року. Галина Борис, директор терцентру, урочисто вручила студентам 84 сертифікати про закінчення навчання. Дехто перевершив усі сподівання, зумівши закінчити по 2 і навіть 3 факультети. Вони отримали заслужені грамоти і подяки за активність. Окремі із працюючих слухачів навіть з роботи відпрошувались, не їхали на заробітки у Польщу, зацікавлені тематикою і проведенням лекційних занять. А повчитись було чому! Викладачі зуміли зацікавити, використовуючи різноманітні методи навчання.
Естафету вітань підхопила Олена Пелех, заступник директора з навчальної практики Володимир-Волинського педколеджу. Вона пообіцяла подальшу співпрацю студентів із територіальним центром.
Після урочистостей – концерт. За сценарієм запрошували вчителів і надавали слово як їм, так і їх учням. Волонтер, пан Вацлав, виразив готовність у новому навчальному році надалі продовжувати знайомити із традиціями, розширювати уявлення громадян України про свята поляків, їх менталітет, улюблені заняття та відпочинок. Цьогорічні студенти факультету іноземних мов показали свої знання, заспівавши пісню про Варшаву польською мовою.
Активістка і студентка Університету ІІІ віку Антоніна Солодуха чарівною низкою віршованих спогадів і побажань висловила вдячність викладачам, які сумлінно готували і проводили заняття: Орисі Вознюк з історичного факультету та Богдану Яновичу з факультету релігієзнавства.
Далі Тетяна Набатич прочитала чудові слова про неповторність жінки, її унікальність від народження. Підтвердження не забарилось. Учасники факультету «Спорт для всіх», які пройшли курси арт-релаксу, представили дефіле «Український креатив». Жінки демонстрували сучасний одяг з вишивкою і мереживом, бісером і намистом. Родзинкою були речі-прикраси з вовни від однієї з слухачок університету Поліни Гусюк, які вона виготовляє власноруч.
Збадьорив слухачів голосний спів хорового колективу «Журавка». До нього приєдналась Тамара Іллюк. Поліна Гусюк і Людмила Віслобокова з факультету «Крій і шиття» продемонструвала вироби, які пошили самі. Людмила Гарбуз, староста факультету «Релігієзнавство», виразила сердечні слова вдячності усім викладачам університету.
Вразив технікою виконання гітарист Юрій Бурцан, який віртуозною грою перевершив, напевне, навіть мелодію пташок. Переплелись, як гірські потічки, виступи прекрасних колективів: ансамблю “Секвенція”, двох груп клубу спортивного танцю “Колорит”.
Свято випускного студентів Університету ІІІ віку закінчилось, та попереду багато цікавого! На червень заплановані майстер-класи і заняття за інтересам. Охочі можуть відвідувати їх об 11.00 щосереди і щочетверга.
Ольга Захарчук, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі