Відбувся конкурс на вакантні посади директорів чотирьох шкіл громади Володимира

Публікації

Відбувся конкурс на вакантні посади директорів чотирьох шкіл громади Володимира
Відбувся конкурс на вакантні посади директорів чотирьох шкіл громади Володимира

У територіальній громаді Володимира проведено конкурс на заміщення вакантних посад директорів комунальних закладів загальної середньої освіти.
У конкурсі брало участь 5 кандидатів: Валерій Мосіюк, Віталій Кашубський, Тетяна Віжанська, Анатолій Матвейчук, Наталія Яковинець. Повідомляють на офіційному сайті міста.
Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснювався за результатами тестування. яке проводилося з метою визначення рівня та перевірки знань законодавства України у сфері загальної середньої освіти, перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання та публічної презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.
Обрали керівників:
– комунального закладу загальної середньої освіти «Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня села Ласків Володимир-Волинської міської ради Волинської області»;
– Володимир-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 2 Володимир – Волинської міської ради Волинської області;
– Володимир-Волинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – ліцей» Володимир-Волинської міської ради волинської області;
– комунального закладу загальної середньої освіти «Загальноосвітня школа    І ступеня №7 Володимир-Волинської міської ради Волинської області».
Валерій Мосіюк та Віталій Кашубський – кандидати на посаду директора Володимир-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 2. Переможцем у цьому конурсі став Валерій Мосіюк.
Довідково: Валерій Іванович Мосіюк народився 20 жовтня 1957 року. За освітою, яку здобував у педінституті ім. Л. Українки, вчитель фізики та математики. Починав свою педагогічну діяльність у Вербській восьмирічній школі, а з 1990-го року і донині очолював Володимир-Волинську ЗОШ №2.  
На посаду директора комунального закладу загальної середньої освіти “Загальноосвітня школа І ступеня №7” претендувала Тетяна Віжанська, яка пройшла конкурс успішно. 
Довідково: Тетяна Василівна Віжанська народилась 8 жовтня 1980 року. У 2006 році отримала диплом магістра соціальної педагогіки Волинського державного університету ім. Л.Українки. У 2000 році працювала керівником творчих гуртків у Затурцівській школі-інтернаті, а з 2001 року і донині працювала у ліцеї “Центр освіти”, де розпочинала свою діяльність на посаді вихователя, пізніше стала соціальним педагогом та упродовж останніх шести років – заступником директора.
На посаду директора Володимир-Волинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – ліцей» претендував  Анатолій Матвейчук, для якого конкурс завершився успішно.
Довідково: Анатолій Степанович Матвейчук здобув освіту вчителя історії під час навчання у Львівському державному університеті ім.І.Франка. За плечима Заслуженого вчителя України 35 років стажу на посаді директора школи: із 1986 по 2009 роки у ЗОШ №1 та із 2009 по  2021 роки у НВК «ЗОШ І-ІІІст.№3-ліцей».
Успішно пройшла кондурс і кандидатка на посаду директора комунального закладу загальної середньої освіти «Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня села Ласків  Наталія Яковинець.
Довідково: Наталія Степанівна Яковинець народилась 25 серпня 1959 року. У 1980 році здобула вищу освіту у Луцькому педагогічному інституті ім. Лесі Українки за спеціальністю «Вчитель російської мови та літератури». У цьому ж році розпочала свою трудову діяльність вчителем у Ласківській восьмирічній школі, яку очолювала з 1997 року.
Конкурс на директорів шкіл проводився відповідно до статті 38 Закону України «Про повну загальну середню освіту», на виконання рішень Володимир-Волинської міської ради: № 7/24  від  04.06.2021 «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальних закладів загальної середньої освіти Володимир – Волинської міської ради» та № 7/24 від 04.06.2021 “Про внесення змін до рішення міської ради від 11.07.2019 р.№ 33/44 «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Володимир – Волинської міської ради».
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: