Відбувся конкурс на вакантні посади директорів чотирьох шкіл громади Володимира

Відбувся конкурс на вакантні посади директорів чотирьох шкіл громади Володимира
Відбувся конкурс на вакантні посади директорів чотирьох шкіл громади Володимира

У територіальній громаді Володимира проведено конкурс на заміщення вакантних посад директорів комунальних закладів загальної середньої освіти.
У конкурсі брало участь 5 кандидатів: Валерій Мосіюк, Віталій Кашубський, Тетяна Віжанська, Анатолій Матвейчук, Наталія Яковинець. Повідомляють на офіційному сайті міста.
Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснювався за результатами тестування. яке проводилося з метою визначення рівня та перевірки знань законодавства України у сфері загальної середньої освіти, перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання та публічної презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.
Обрали керівників:
– комунального закладу загальної середньої освіти «Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня села Ласків Володимир-Волинської міської ради Волинської області»;
– Володимир-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 2 Володимир – Волинської міської ради Волинської області;
– Володимир-Волинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – ліцей» Володимир-Волинської міської ради волинської області;
– комунального закладу загальної середньої освіти «Загальноосвітня школа    І ступеня №7 Володимир-Волинської міської ради Волинської області».
Валерій Мосіюк та Віталій Кашубський – кандидати на посаду директора Володимир-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 2. Переможцем у цьому конурсі став Валерій Мосіюк.
Довідково: Валерій Іванович Мосіюк народився 20 жовтня 1957 року. За освітою, яку здобував у педінституті ім. Л. Українки, вчитель фізики та математики. Починав свою педагогічну діяльність у Вербській восьмирічній школі, а з 1990-го року і донині очолював Володимир-Волинську ЗОШ №2.  
На посаду директора комунального закладу загальної середньої освіти “Загальноосвітня школа І ступеня №7” претендувала Тетяна Віжанська, яка пройшла конкурс успішно. 
Довідково: Тетяна Василівна Віжанська народилась 8 жовтня 1980 року. У 2006 році отримала диплом магістра соціальної педагогіки Волинського державного університету ім. Л.Українки. У 2000 році працювала керівником творчих гуртків у Затурцівській школі-інтернаті, а з 2001 року і донині працювала у ліцеї “Центр освіти”, де розпочинала свою діяльність на посаді вихователя, пізніше стала соціальним педагогом та упродовж останніх шести років – заступником директора.
На посаду директора Володимир-Волинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – ліцей» претендував  Анатолій Матвейчук, для якого конкурс завершився успішно.
Довідково: Анатолій Степанович Матвейчук здобув освіту вчителя історії під час навчання у Львівському державному університеті ім.І.Франка. За плечима Заслуженого вчителя України 35 років стажу на посаді директора школи: із 1986 по 2009 роки у ЗОШ №1 та із 2009 по  2021 роки у НВК «ЗОШ І-ІІІст.№3-ліцей».
Успішно пройшла кондурс і кандидатка на посаду директора комунального закладу загальної середньої освіти «Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня села Ласків  Наталія Яковинець.
Довідково: Наталія Степанівна Яковинець народилась 25 серпня 1959 року. У 1980 році здобула вищу освіту у Луцькому педагогічному інституті ім. Лесі Українки за спеціальністю «Вчитель російської мови та літератури». У цьому ж році розпочала свою трудову діяльність вчителем у Ласківській восьмирічній школі, яку очолювала з 1997 року.
Конкурс на директорів шкіл проводився відповідно до статті 38 Закону України «Про повну загальну середню освіту», на виконання рішень Володимир-Волинської міської ради: № 7/24  від  04.06.2021 «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальних закладів загальної середньої освіти Володимир – Волинської міської ради» та № 7/24 від 04.06.2021 “Про внесення змін до рішення міської ради від 11.07.2019 р.№ 33/44 «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Володимир – Волинської міської ради».
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: