Відбулось засідання постійних комісій райради

Відбулось засідання постійних комісій райради
Відбулось засідання постійних комісій райради

Начальник  районної військової адміністрації Юрій Лобач разом з головою райради Віктором Хицем взяли участь у спільних засіданнях усіх п’яти постійних депутатських комісій районної ради, в ході якого були розглянуті питання, що виносяться на найближчу сесію. Відтак, депутати насамперед узгодили, що на сесії відбудеться традиційний звіт про результати діяльності Володимир-Волинської окружної  прокуратури за минулий рік. Потому розглянули питання погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с.Затурці однойменної сільської ради, перейменування Володимир-Волинської районної ради у Володимирську, план роботи районної ради на друге півріччя 2022 року. 
Зі звітом про виконання у першому півріччі районного бюджету виступила начальниця управління фінансів РДА Олена Бондарук. А в ході обговорення стану його виконання начальник РВА Юрій Лобач виступив перед депутатами з метою інформування про використання коштів на потреби територіальної оборони району. Він зазначив, що бюджетні асигнування йшли переважно на ремонт та утримання автотранспорту для батальйону ТрО, але за короткі строки у зв’язку з повномасштабним вторгненням райвійськадміністрацію є налагоджена системна співпраця із підприємствами та організаціями району, сільськими, селищними та міськими радами в питаннях забезпечення різнопланових потреб підрозділів Збройних Сил України, в тому числі, прикордонних військ, а також тероборони і добровольчих формувань. Наразі на район лягає й одне з надважливих завдань – забезпечення фінансового внеску у спільну справу укріплення кордону з Білоруссю по всій межі Волинської області. 
Також районні обранці обговорили проєкти рішень щодо стану медичного обслуговування на території району, внесення змін до районного бюджету на 2022 рік, Переліків першого та другого типу об’єктів оренди комунальної власності, Програми забезпечення діяльності Трудового архіву району на 2021-2023 роки, вилучення з оперативного управління нерухомого майна та постановку на баланс Володимир-Волинської районної ради. На сесії також ухвалять текст звернення до Президента України, Верховної Ради України, голови Волинської обласної військової адміністрації та вірян про заборону на території району діяльності Української православної церкви Московського патріархату. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: