Відбулась третя позачергова сесія Володимир-Волинської міської ради

Відбулась третя позачергова сесія Володимир-Волинської міської ради
Відбулась третя позачергова сесія Володимир-Волинської міської ради

14-го січня у глядацькій залі культурно-мистецького центру відбулась третя позачергова сесія Володимир-Волинської міської ради VIII скликання, яку ініціював міський голова Ігор Пальонка.
На порядку денному було два питання:
1. Про необхідність запровадження мораторію на зростання ціни природного газу та електроенергії (автор Свідерський О.М.).
2.Про звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо необхідності запровадження мораторію на зростання ціни природного газу та електроенергії (автор Гнатюк А.В.).
Олег Свідерський запропонував внести зміни до порядку денного, а саме – зняти з розгляду проєкт рішення його авторства. Таке рішення депутати підтримали. 
Розглядаючи проєкт рішення, автором якого є Андрій Гнатюк, депутати проголосували за нього за основу, після чого було запропоновано внести правки до звернення. Перед цим Олег Свідерський звернувся до депутатів, закликавши усіх об’єднатися і підтримати даний проєкт.
Наталія Василець запропонувала доповнити його проханням збільшити видатки на субсидії у 2021 році.
Сергій Коба зазначив, що важливим питанням є також зменшення ціни на газ для теплопостачальних підприємств, адже підвищення може призвести до збільшення тарифів на послуги централізованого теплопостачання для мешканців міста. Дану пропозицію підтримала депутатка Оксана Виваль, яка також доповнила, що у зверненні варто зазначити про необхідність зниження цін на паливно-енергетичні ресурси для усіх категорій споживачів.
Депутатський корпус проголосував “За” по усіх доповненнях, після чого проєкт рішення було підтримано в цілому.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: