Від міста Володимира-Волинського обрали представників до Госпітальної ради

Пропонували делегувати до Ради: головного лікаря Володимир-Волинського ТМО Олександра Клачука, заступника головного лікаря Катерину Чубок, першого заступника мера Ярослава Матвійчука та секретаря міської ради Олега Свідерського.
Депутат від “Самопомочі” Ярослав Жук перший виступив і повідомив, що із запропонованих кандидатів лише одна Катерина Чубок може бути делегована, а всіх інших необхідно замінити. Однак на кого, не назвав.
Доповнив депутат Василь Сусік, що всі кандидатури прийнятні. Однак запропонував, щоб Олег Свідерський зняв свою кандидатуру.
“Я не проти зняти свою кандидатуру на користь Ярослава Жука чи Руслана Мороза, які здатні успішно паралізувати роботу ради”, – акцентував Олег Свідерський.
Висловлювання секретаря міської ради обурило лише Руслана Мороза, який почав виясняти, коли він паралізував і чию роботу. В цей же час Ярослав Жук погодився бути в складі Ради госпітального округу.
Перше голосування за кандидатів Клачука, Чубок, Матвійчука та Жука не набрало голосів.
Тоді депутати повернулися до першої пропозиції, де пропонували включити Свідерського до Госпітальної ради, і саме за цю пропозицію проголосували депутати.
Наталія Ткачук, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі