Великий народ війною не зламати

Дев’яте травня – день, значення якого в історії людства важко переоцінити. Щорічно ми вітаємо зі святом Перемоги ветеранів, які пройшли довгий і важкий шлях дорогами війни. І цей травневий день 2016 року не став винятком. У культурно-мистецькому центрі м. Володимира-Волинського пройшов вечір вшанування ветеранів ІІ Світової війни, воїнів АТО та учасників бойових дій під назвою «Застеляйте квітами дороги воїнам, які мир у світ несуть».
Після нагородження та привітання ветеранів актори народного аматорського театру РБК Владислав Дворецький, Дмитро Терьохін та Ігор Чмух розпочали захід прологом «Великий народ війною не зламати», в якому в образах солдат війни розповіли про ті страшні роки, мужність, відвагу та подвиг героїв. Їхній виступ торкнувся серця кожного глядача. Зі сльозами на очах присутні нагородили аматорів сцени щирими оплесками.
Виступ продовжив народний аматорський хор ветеранів війни і праці «Пам’ять» РБК (керівник Тамара Дмітрієва, акомпаніатор Валентина Кривенюк). У виконанні колективу прозвучали пісні «Невідомий солдат», «Песнь о солдате», «Біля калини». Своїм виступом вони ще раз повернули глядачів у ті далекі воєнні роки.
Вечір вшанування продовжили колективи міста.
Дмитро Терьохін, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі