В Устилузькій ЗОШ змагалися розумники

Серед розмаїття сучасних ігор інтелектуальна гра займає в розвитку дитини особливе місце. Це розумова праця і приємна розвага, це гімнастика розуму і вільна розвивальна діяльність. Розум, ерудованість, кмітливість, активність, характер показали дванадцятеро школярів четвертих класів шкіл району в інтелектуальній грі-конкурсі «Розумники-2017», яка відбулася 28 лютого у ЗОШ І-ІІІст. м.Устилуг, повідомляє районний відділ освіти, молоді і спорту.
Діти обирали правильну відповідь із запропонованих варіантів у тестовому «Ерудит-геймі», змагалися на ігровому полі «Слайд-шоу «Що наше?», «розшифровували» слово у мовній грі. Конкурс «Твердження «Вірю-не вірю» із предметних тем виявив швидкість та гнучкість мислення учасників. До фінального туру «Інтелектуальні сходинки» дійшли четвертокласники Анастасія Худолій (ЗОШ с.Хмелівка, вчитель Пасальська М.А.), Святослав Матвійчук (ЗОШ м.Устилуг, вчитель Гоцик М.П.), Тетяна Шумейко (ЗОШ с.Суходоли, вчитель Томчук Л.В.). У залі панував дух змагання, емоційне піднесення, відчувалася напруга при проведенні додаткових конкурсів. За гравців щиро вболівали їхні групи підтримки: вчителі, батьки, друзі. У фіналі перемогу здобула Тетяна Шумейко, учениця ЗОШ І-ІІІст. с.Суходоли, продемонструвавши вміння швидко знаходити правильну відповідь, зібраність та ініціативність. Усі розумники нагороджені грамотами та енциклопедіями, які неодмінно стануть їм у нагоді при підготовці до уроків та проектів.
Віримо, що діти горді результатами своєї розумової праці, а вчителі і батьки пишаються їхнім успіхом. Маємо надію, що інтелектуальна гра «Розумники-2017» стала для дітей корисною розвагою і стимулом для розвитку, допомогла краще пізнати себе, відчути, що «Я – кращий!» Щира вдячність адміністрації Устилузької, Галинівської, Красноставської шкіл за допомогу в організації гри-конкурсу «Розумники».
Підготувала Міла Сергєєва,м. Устилуг

Розділ новин: 

Коментарі