В Устилузі вибирали «Місіс пенсіонерочку – 2017»

12 листопада «уперше в Устилузі, а, можливо, на Волині й навіть в цілій Україні» відбувся конкурс «Місіс пенсіонерочка – 2017», організатором якого стала молода активна дівчина, член Устилузької молодіжної організації (УМО) Ярослава Лебедь, яка майже місяць тому подала свій проект і виграла в конкурсі проектів, оголошених Устилузькою міською радою. І ось за підтримки ініціативної групи Олени Борух і Наталії Лебедь, а також спонсорської допомоги депутата Устилузької міської ради Олександра Сидорчука, директора фірми «Мустанг Транс» Ігоря Кондисюка та засновника і голови ГО «Нова ідея» Ярослава Кондисюка у неділю в міському будинку культури відбулося чудове свято, яке, не зважаючи на холодне неопалюване приміщення, зібрало повний зал глядачів. Усі з насолодою і захопленням спостерігали, що відбувається на сцені.
Семеро жіночок, яким уже за 60, змагалися за титул «Місіс пенсіонерочка – 2017». Програма цього оригінального дійства була надзвичайно цікавою та насиченою. У конкурсах «Візитка», «Я – україночка», «Я – господиня» та «Мої таланти» пенсіонерочки Устилузької ОМТГ розповідали про себе, про свої сім’ї, про світ захоплень, а далі показували, які вони чудові мами, бабусі, господині у власних оселях та ще й артистки на сцені. Жіночки виконували танець у національному українському образі, демонстрували свої фірмові страви, презентували предмети декоративно-прикладного мистецтва, виготовлені власними руками: писанки, скульптури, вишивані рушники, картини та багато іншого, а ще співали, танцювали, декламували вірші, а дехто навіть перевтілився у казкового Діда Мороза.
Море насолоди глядачам між конкурсними завданнями принесли танці у виконанні вихованців устилузького ДНЗ «Сонечко», чудові виступи гордості прикордонного містечка – талановитих юних вокалісток Вікторії Демчук та Влади Цицьори, дотепні гуморески Надії Мостової, кришталевий вокал та чудова музика тріо «Мальви» Устилузької школи мистецтв, танцювальний флешмоб активних містян.
А самі учасниці конкурсу були настільки неперевершеними і кожна по-своєму цікава та оригінальна, що журі надзвичайно важко було визначитися з переможницями у номінаціях та головним титулом. Але рішення довелося таки приймати. Отже, звання «Місіс чарівність» виборола Любов Франчук із Амбукова; «Місіс творчість» – Тамара Павленко з Устилуга; «Місіс господиня» – Галина Демінська із Зорі; «Місіс артистичність» – Світлана Левицька з Лудина; «Місіс елегантність» – Тетяна Береза та «Місіс вишуканість» – Лідія Савюк з Устилуга. А устилужанка Катерина Калитюк виборола перемогу одразу у двох номінаціях. Вона не тільки здобула звання «Місіс глядацьких симпатій», а й стала «Місіс пенсіонерочкою – 2017» і заслужено отримала корону. Всім конкурсанткам було вручено призи.
Фінансування заходу, відповідно до вартості проекту, в сумі 6 тис. 488 грн., проводилося Устилузькою міською радою. Конкурс перетворився на справжнє свято, що вдалося на славу.
Міла Сергєєва, м. Устилуг

Розділ новин: 

Коментарі