В Устилузі на одному з підприємств вилучили «чорну касу» митників

16 червня зранку на одному з підприємств Устилуга правоохоронці провели обшуки. У результаті було вилучено значну суму коштів та контрафактної продукції. Про це одразу з’явилося повідомлення прес-служби нацполіції.
Нагадаємо, що працівники Волинської митниці організували «кришування» контрабанди та виробництво фальсифікованої алкогольної продукції, за що отримували чималі доходи. Викрили їх працівники Управління захисту економіки у Волинській області Нацполіції та прокуратури області за підтримки бійців спецпідрозділу КОРД. Корупційні схеми, організовані працівниками митниці, передбачали на системній основі одержання коштів за переміщення транспорту та товарів через митний кордон країни, - повідомила прес-служба Національної поліції.
Крім того, в оперативників була інформація про існування так званої «чорної каси», тобто коштів, які митники збирають з громадян в якості «подяки». Правоохоронці встановили місце зберігання грошей, а також докази, які доводять, що ці кошти одержані працівниками митниці у незаконний спосіб.
На підставі ухвали суду оперативники Управління захисту економіки у Волинській області Нацполіції та слідчі прокуратури в Волинській області за підтримки спецпідрозділу КОРД провели санкціоновані обшуки у приміщеннях однієї з комерційних структур, а також за місцем проживання її керівника, який відповідав за збереження «каси». Було вилучено 90 тисяч доларів США, 290 тисяч гривень, а також документи, які засвідчують їх незаконне походження. Зазначені суми були одержані за контрабандне переміщення транспорту і товарів.
Окрім того, виявлено підпільний цех з виробництва фальсифікованої алкогольної продукції та вилучено понад 11 тонн спирту. Також на території товариства виявлено значну кількість необлікованої деревини.
Підготувала Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі