В Україні подорожчають овочі, крупи та м’ясо

Публікації

В Україні подорожчають овочі, крупи та м’ясо
В Україні подорожчають овочі, крупи та м’ясо

Водночас зростання цін на молочні продукти очікувати не варто.
Про це інформує ЗІК.
В Україні навесні 2021 році очікується зростання цін на деякі крупи, овочі, фрукти та м’ясо. Такий прогноз озвучив радник зі стратегічного розвитку “Українського клубу аграрного бізнесу” Володимир Лапа.
“Загалом ми вважаємо реалістичними прогнози Нацбанку щодо підвищення інфляції до 7-8% навесні зі зменшенням темпів інфляції влітку. Передусім може подорожчати зернова група, імовірне і короткострокове сезонне зростання цін на овочі та фрукти, яке традиційно відбувається навесні”, – зауважив Лапа.
Також експерт не виключив підвищення цін на м’ясо на 5-10%. Причиною цього може стати здорожчання кормів. Щодо яєць, то суттєве зростання ціни Володимир Лапа нек прогнозує. За його словами, на цей продукт вже відбулося серйозне зростання, а тому потенціал підвищення цін буде обмежений. Те ж стосується молока: пік цін на цей товар припадає на грудень-січень.
Нагадаємо, нещодавно в Україні виросли ціни на білоголову капусту: її вартість коливається від 1,50 до 3,50 гривень за кілограм.
Пізніше подорожчала картопля: найвищі ціни на цей продукт було зафіксовано у столичних супермаркетах. Там за кілограм просять від 10,90 до 11,53 гривень.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: