В Нововолинському історичному музеї відкрили виставку виробів із соломи

В Нововолинському історичному музеї відкрили виставку виробів із соломи
В Нововолинському історичному музеї відкрили виставку виробів із соломи

У Нововолинському міському історичному музеї презентувала свої вироби із соломи Інна Чонка, член національної спілки майстрів України. Відкриття експозиції «Світ мій сонячний» відбулося 7 листопада у виставковому залі музею. Про це повідомили на сайті Нововолинської міської ради.
Пані Інна ще зі шкільних років почала захоплюватись ремеслом плетіння із соломи. Із 4-го класу і дотепер поглиблює знання і розвиває свої навички у цьому напрямку. Одне із перших творчих досягнень – перемога у конкурсі масок на тему «Міфи та легенди». Захід проходив 2007 року в США.
Популярність Інни Чонки зростає. Вона провела сотні виставок, є учасницею теле- та фотопроєктів. Також майстриня виконує роботи на замовлення. Найбільше поціновувачів її творчості на Львівщині. Переважно виготовляє дідухи, вінки, фігурки ангелів.
Інна Чонка під час відкриття виставки у Нововолинську розповіла, що використовує лише житню солому. У червні жне її серпом, до кінця літа сушить, а восени починає плести вироби. Для більшого колориту іноді додає сухоцвіти та гілочки льону.
– Намагаюся не копіювати чужі техніки плетіння, а створюю власний почерк, щоб поціновувачі могли впізнавати мої роботи, – наголосила Інна Чонка.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: