В Лузі виловили пакети з рештками тварин

У річці Лузі біля Володимира-Волинського відпочивальники виявили два великі чорні пакети, які плавали у воді. Не знаючи їх вмісту, люди викликали правоохоронців. Після приїзду на місце поліції було встановлено, що всередині знаходилися рештки тварин, які вже почали розкладатися.
Знахідку виявила жителька міста Юлія Нехай в неділю, 22-го липня. Жінка розповіла, що приїхали з сім’єю покупатися в річці, коли помітили ці два пакети. Самі боялися їх чіпати. Коли пакети почали діставати з поліцейськими, то вони розірвалися і більша частина вмісту висипалася прямо у воду. З того, що залишилося, було зрозуміло, що це рештки тварини.
Пані Юля почала бити на сполох, адже знахідку виявили в межах вулиці Зимнівської, що у Володимирі-Волинському. Далі вниз за течією знаходиться популярний пляж біля школи-інтернату, дитячий пляж у місті.
Наразі невідомо, як пакети опинилися в річці та хто їх викинув. Після виявлення решток поліцейські зателефонували в санепідемслужбу, однак там проігнорували повідомлення.
На березі нині жахливий сморід. Хто запакував розчленовані рештки тварин у пакети та скинув їх у річку, невідомо.
Наталія Ткачук, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі