В Іваничах відбулась відеозустріч з німецькими партнерами з громади Ерцгаузен

В Іваничах відбулась відеозустріч з німецькими партнерами з громади Ерцгаузен
В Іваничах відбулась відеозустріч з німецькими партнерами з громади Ерцгаузен

29 липня відбулась чергова зустріч голови Іваничівської селищної ради Лідії Томашевської з німецькими партнерами з громади Ерцгаузен: Хубертусом Рідлом та Мартіном Таубертом, повідомляють на сайті селищної ради.
Участь також взяли  депутат районної ради Інна Хільковець, начальник відділу соціально-економічного розвитку Наталія Мазурок, начальник відділу освіти, науки, молоді та спорту Іваничівської селищної ради Алла Наумук. Ініціатором даної зустрічі був відповідальний за німецько-українську співпрацю Хубертус Рідл, який з перших днів війни активно підтримує Україну та Іваничівську громаду зокрема. 
Учасники відеозустрічі обговорили подальші кроки співпраці, а саме можливість реалізації спільного проєкту в галузі освіти та отримання благодійної допомоги для комунального підприємства «Іваничівська багатопрофільна лікарня».
Слід зазначити, що бургомістр громади Ерцгаузен Клаудія Ланге та відповідальний за німецько-українську співпрацю Хубертус Рідл всіляко сприяють розвитку партнерських відносин та  підтримують Іваничівську громаду у цей складний період. 
За їх сприяння, а також за допомогою інших служб Німеччини, було неодноразово надано благодійну допомогу для жителів громади, військовослужбовців та внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток на території громади. Завдяки німецьким партнерам отримали харчі, засоби гігієни, медичні засоби, захисний одяг та спорядження, пожежно-технічне та аварійно-рятувальне обладнання для рятувальників.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: