В Іваничах відбулась робоча зустріч благодійного фонду «Рокада» та бюро безоплатної правової допомоги

В Іваничах відбулась робоча зустріч благодійного фонду «Рокада» та бюро безоплатної правової допомоги
В Іваничах відбулась робоча зустріч благодійного фонду «Рокада» та бюро безоплатної правової допомоги

8 серпня відбулась робоча зустріч голови Іваничівської селищної ради Лідії Томашевської із представниками Іваничівського та Володимир- Волинського бюро безоплатної правової допомоги та благодійного фонду «Рокада» та ВПО які проживають та зареєстровані на території Іваничівської ТГ. Про це повідомили на сайті громади.
Зауважимо, що благодійний фонд «Рокада» був заснований у 2003 році та є виконавчим партнером Агентства ООН у справах біженців, місією якого є об’єднання людей, небайдужих до проблем вимушено переселених та всебічна допомога людям, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Команда психологів, соціальні працівники та юрист бригади провели індивідуальні бесіди та консультації з внутрішньо переміщеними особами  та надали всебічну допомогу тим, хто цього потребує. До прикладу фахівці консультують та допомагають відновити та оформити необхідні документи та довідки, сприяють у працевлаштуванні, у тому числі допомагають підготувати та подати документи для оформлення статусу безробітного, забезпечують психологічний супровід новоприбулих, надають соціальну допомогу та супровід дітей без офіційних представників тощо.
Окрім спеціалізованої соціальної, юридичної, психологічної допомоги благодійний фонд «Рокада» надає «точкову» підтримку непродовольчими товарами для територіальних громад, що прихистили 5 і більше сімей переселенців. Зокрема організація  забезпечує кухонним приладдям, матрацами, розкладними ліжками тощо.
Під час зустрічі представниці благодійного фонду «Рокада» висловили готовність співпрацювати з Іваничівською  громадою.
У свою чергу, Лідія Томашевська подякувала присутнім за активну позицію та запевнила, що селищна рада надасть всю необхідну допомогу для побудови першої комунікації, яка стане підґрунтям для подальшої співпраці.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: