В Іваничах створено опорний заклад освіти

В Іваничах створено опорний заклад освіти
В Іваничах створено опорний заклад освіти

На черговій сесії Іваничівської селищної ради було прийнято рішення про присвоєння статусу опорного закладу освіти Комунальному закладу загальної середньої освіти «Іваничівський ліцей №1 Іваничівської селищної ради Волинської області». 
Наразі до Іваничівського ліцею підвозяться діти із  сіл Долинка та Романівка. У 2020 році в с. Долинка було ліквідовано початкову школу, відповідно до рішення Іваничівської селищної ради від 26.06.2020 №53/11 «Про ліквідацію Долинківської початкової школи», і учні 1-4 класів довозяться в ліцей №1.
Відповідно до «Положення про опорний заклад освіти», кількість здобувачів освіти опорного закладу освіти (без урахування їх кількості у філіях) повинна становити не менш 200 осіб. Ця вимога дотримана, оскільки  в Іваничівському ліцеї №1 навчається цьогоріч 641 учень.
Отримання статусу опорного закладу освіти дасть можливість Іваничівському ліцею №1 брати участь у проєктах, які плануються на рівні держави, із метою залучення коштів для  покращення  матеріально-технічної  бази школи.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: