В Іваничах реалізовано німецько-український проєкт

В Іваничах реалізовано німецько-український проєкт
В Іваничах реалізовано німецько-український проєкт

У рамках німецько-українського проєкту «Пакет солідарності громад при пандемії коронавірусу» від сервісної служби «Міста в єдиному світі» некомерційного товариства «Engagement Global» (проєкт фінансується Федеральним міністерством економічної співпраці та розвитку Німеччини) було отримано нове дороговартісне обладнання для КНП «Іваничівська багатопрофільна лікарня», а саме: ультразвуковий пристрій із набором датчиків, зонд (прямий), витратні матеріали (гель), а також пульсоксиметр  (5 штук), обладнання для контролю центрального венозного тиску (10 штук), пірометр – безконтактний клінічний термометр інфрачервоний (5 штук). Про це інформують на сайті Іваничівської громади.
Іваничівською селищною радою та представниками громади Ерцхаузен  проведена спільна тривала та складна робота над проєктною заявкою, яку німецькими партнерами було подано до Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини. Завдяки цьому проєкту придбано обладнання на суму 28 тисяч 645 євро.
Усі прилади доставлені в Україну як гуманітарна допомога та перейшли у власність  КНП «Іваничівська багатопрофільна лікарня».
У ході онлайн-зустрічі, що відбулася днями, селищна голова Лідія Томашевська висловила вдячність німецьким партнерам, а саме бургомістру громади Ерцхаузен Клаудії Ланге та відповідальному за українсько-німецьку співпрацю Хубертусу Рідлу, депутатському корпусу Ерцхаузена та команді сервісної служби «Міста в єдиному світі» некомерційного товариства «Engagement Global» за всебічну підтримку в реалізації проєкту. Також селищна голова відзначила роботу, проведену депутаткою районної ради Інною Хільковець та депутатом селищної ради Ігорем Морозом, щодо організації транспортування обладнання з міста Ерцхаузена в Іваничівську громаду.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: