В Іваничах провели зустріч-реквієм «Пам’ятаємо, не забудемо»

В Іваничах провели зустріч-реквієм «Пам’ятаємо, не забудемо»
В Іваничах провели зустріч-реквієм «Пам’ятаємо, не забудемо»

11 вересня в селищі Іваничі біля пам’ятного знаку борцям за волю та незалежність України «Герої не вмирають» відбулася зустріч-реквієм «Пам’ятаємо, не забудемо» з ініціативи громадської організації родин загиблих «Герої не вмирають» та матерів учасників АТО. 
Про це повідомляють на сайті Іваничівської селищної ради.
Цей день об’єднав на території Іваничів усі громади колишнього Іваничівського району. Прибули делегації з Павлівської, Поромівської, Литовезької територіальних громад, щоб віддати шану сім’ям та родинам загиблих воїнів на сході країни. 
Присутні вшанували хвилиною мовчання героїв, які полягли за Батьківщину.
Зі словами скорботи до родин загиблих воїнів звернулася голова Іваничівської селищної ради Лідія Томашевська, яка  висловила підтримку та вдячність сім’ям і родинам загиблих захисників України.
До присутніх учасників заходу звернулася мама загиблого Сергія Дармофала – голова ГО «Герої не вмирають!» Софія Дармофал, яка зворушливими словами виразила весь біль матерів, сини яких не повернулися зі сходу, хоча у них ще все життя було попереду, але вони першими пішли у бій з ворогом і віддали свої життя за Україну і за краще майбутнє її народу. Софія Дармофал також представила виставку робіт бійця «Айдару» Руслана Кашаюка. Це портрети наших полеглих земляків Іваничівщини, які залишаться в нашій пам’яті назавжди.
На завершення зустрічі-реквієму організатори заходу та запрошені поклали квіти до пам’ятного знаку борцям за волю та незалежність України «Герої не вмирають» і запалили лампадки. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: