В Іваничах хочуть звільнити двірників

В Іваничах хочуть звільнити двірників
В Іваничах хочуть звільнити двірників

Іваничівське житлово-комунальне господарство опинилося у скрутній ситуації і вже понад пів року не може з неї вибратися. Наразі воно на межі ліквідації, повідомляє інтернет-видання «БУГ».
Уже кілька місяців у виробничого управління житлово-комунального господарства Іваничівської громади виникають проблеми з оплатою праці. Підприємство ледве зводить кінці з кінцями. Наприкінці травня в ЖКГ змінився начальник. Попередній, Петро Крась, нібито звільнився за станом здоров’я, а на зміну йому прийшов колишній працівник поліції Олександр Істомін. Однак зміна керівництва підприємству не допомогла. Із кожним місяцем ситуація лише погіршується. Працівники, стомившись чекати заборгованої за кілька місяців зарплати, звільняються. Про це кажуть самі працівники ЖКГ. А також, намагаючись достукатись до керівництва громади, пишуть у місцевих фейсбук-групах. Так жителька Іваничів Марія у своєму дописі, розміщеному в групі «Підслухано Іваничі», нарікає, що незабаром не буде кому дбати про чистоту вулиць та благоустрій селища, збирати сміття і ліквідовувати пориви у водопостачанні. За її словами, на підприємстві планують звільнити двірників. «Працівники звільняються, бо немає фінансів, щоб утримувати сім’ї. Планується звільнення двірників. Якщо наше керівництво громади думає, що велика заробітна плата в 4000 у працівників, які збирають сміття по вулицях, то нехай самі виходять і виконують цю роботу, а також підмітають вулиці. А до цього йде, думаю, що з таким керівництвом в недалекому майбутньому на вулицях з мітлами побачимо керівника громади і його заступників», – пише мешканка селища.
У коментарі до допису жителі селища пишуть, що вже зневірились у новому керівництві громади. І пропонують переймати досвід сусідніх ТГ, які навпаки – зараз розвиваються.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: