В Іваничах члени земельної комісії не хочуть виділяти землю лісовому господарству

В Іваничах члени земельної комісії не хочуть виділяти землю лісовому господарству
В Іваничах члени земельної комісії не хочуть виділяти землю лісовому господарству

Лісомисливське господарство просить виділити на території Іваничівської громади земельну ділянку під заліснення. Земельний відділ селищної ради рекомендував надати для посадки лісу понад 3 га землі. Однак члени земельної комісії проти цього, адже наразі відсутня співпраця з лісівниками. Це питання розглянули під час засідання членів земельної комісії. Її очільниця Наталія Мазурок повідомила, що Володимир-Волинська РДА отримала лист-звернення від ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» щодо сприяння у виділенні земельних ділянок під заліснення, який переадресувала територіальним громадам. Його отримала й Іваничівська селищна рада. І  тепер це питання мають розглянути місцеві депутати. А перед цим його винесли на розгляд земельної комісії.
Наталія Мазурок зауважила, що під заліснення просять законсервувати земельні ділянки з числа малопродуктивних і деградованих сільськогосподарських земель. Земельний відділ, за її словами, віднайшов на території громади дві такі ділянки – у селах Долинка і Соснина. Там рекомендується виділити для нових лісових насаджень понад 3 гектари землі й висадити протягом 3 років близько 15 тисяч саджанців дерев. Однак депутати, які входять у земельну комісію, обурилися. Мовляв, для мешканців громади земельних наділів не вистачає, а для лісового господарства земля знайшлася. 
Розглянувши усі нюанси цього питання, члени земельної комісії вирішили не рекомендувати виділення землі Володимир-Волинському лісомисливському господарству.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: