В Іваничах батькам порекомендували самостійно відремонтувати майданчик у дитсадку

В Іваничах батькам порекомендували самостійно відремонтувати майданчик у дитсадку
В Іваничах батькам порекомендували самостійно відремонтувати майданчик у дитсадку

В Іваничівському дитячому садочку батьки змушені самостійно ремонтувати вуличні майданчики, на яких грається дітвора, адже в місцевому бюджеті коштів для цього немає. Про це інформує інтернет-видання «БУГ».
Чимало елементів дитячого майданчика, який знаходиться на території дитсадка, потребують заміни або ж ремонту. Про це журналістам розповіли батьки вихованців закладу. За їхніми словами, за кожною групою закріплена певна частина ігрового вуличного майданчика з гірками, гойдалками, лавками, пісочницями тощо. У теплу пору року діти проводять на вулиці пів дня, тому для них тут мають бути створені безпечні умови, переконані батьки. Однак деякий інвентар потребує ремонту, зокрема на ігровому будиночку зсунулося та зруйнувалося покриття, прогнили кілька лавочок, не в усіх пісочницях є пісок.
Батьки нарікають: звернулися по допомогу до керівництва селищної ради,  однак там їм сказали, що наразі вільних коштів у місцевому бюджеті немає і відповідно вони не можуть нічого зробити. А також порекомендували батькам власними силами й за свої кошти відремонтувати дитмайданчик.
Однак батьки не розуміють, чому вони мають утримувати комунальне майно  й доглядати за ним, адже це обов’язок місцевої влади. Та й не у всіх батьків є фінансова можливість це робити.
До того ж ще однією проблемою, яка турбує батьків, є відсутність дорожнього знака про заборону в’їзду на територію закладу. За словами батьків, раніше він був, але потім кудись зник. І тепер чимало людей, відвозячи дітей у дитсадок або ж забираючи з нього, заїжджають на подвір’я закладу. А тут, знову ж таки, ідеться про безпеку дітей.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: