Увага: розіграш! Найспритніші отримають шанс провести незабутній день в «Адреналін-сіті»

Модельне агентство MZM (м.Луцьк). яке є партнером нашої газети, відзначає 15-у річницю своєї діяльності. З нагоди свята у Луцькому кінокомплексі «Адреналін-сіті» 3 грудня відбудеться шоу-програма з конкурсами, призами, презентаціями, дегустаціями, професійними показами колекцій моделей, виступами гуртів та вихованців модельної школи Марини Занюк.
Фотографи, візажисти, школа англійської мови, фітнес-центр, театр та інші проведуть майстер-класи. Квитки можна придбати у касі кінокомплексу.
Також на відкриту частину дійства розігруються запрошення-сертифікати, з допомогою яких можна буде отримати знижки на різноманітні розважальні послуги «Адреналін-сіті» та інших партнерів агентства. Заповнивши анкету на запрошенні, ви візьмете участь у розіграші цінного призу.
Аби отримати сертифікат, потрібно відповісти на два запитання:
1.Навіть точну дату створення модельного агентства MZM.
2.Скільки країн світу відвідала модель агентства Катерина Федорчук?
Відповіді необхідно подати у письмовому вигляді. Їх можна принести особисто у редакцію або надіслати електронною поштою: [email protected]
Телефон для довідок: 3-81-31.
Буде цікаво. Поспішайте, час обмежений. У наявності лише 10 запрошень. Отримають їх ті, хто першими дадуть правильні відповіді.

Розділ новин: 

Коментарі