Утік з дому 13-річний школяр, оголошено всеукраїнський розшук

Насиченим видався минулий тиждень для працівників районної служби у справах дітей. Керівник Олександр Смоляр зазначив, що двоє дітей із с.Коритниця залишилися без даху над головою після того, як згорів будинок, у якому вони проживали. На щастя, під час пожежі ніхто не постраждав. За сприяння Устилузької міської ради погорільців переселили у хату-пустку, забезпечили постіллю та всім необхідним.
Минулого тижня працівники служби виїжджали у с.Бубнів. У середу надійшло повідомлення про те, що жителька цього села виїхала з дитиною в Іваничівський район. Жінка загуляла, а маля, якому лише рік і 7 місяців, потрапило у місцеву лікарню з переохолодженням. Горе-мати вже була позбавлена батьківських прав на двох дітей від першого шлюбу, які нині проживають з батьком у с.Стенжаричі та навчаються в Іваничівській допоміжній школі. З другим чоловіком і дитиною вона проживає в Бубнові. Цього тижня засідатиме районна комісія із захисту прав дітей, де розглядатиметься питання ініціювання позбавлення обох батьків батьківських прав.
Також минулого тижня втік з дому 13-річний школяр, який проживає з бабусею-опікуном у м.Устилуг. Це вже друга втеча хлопця. Уперше він зник у листопаді минулого року. Пояснив це тим, що шукає матір, яка нібито проживає у Києві. Пообіцяв, що такого більше не повториться, йому повірили і пробачили вчинок. Як запевняє Олександр Смоляр, жодних видимих причин для втечі немає: бабуся-опікун добре виконує свої обов’язки. Поліція оголосила всеукраїнський розшук. Коли втікача затримають, він буде доправлений у Рожищенський притулок служби у справах дітей Волинської ОДА, де неповнолітні перебувають до 90 днів і впродовж цього часу з ними працюють психологи, проводять корекцію та з’ясовують причини правопорушень.

Розділ новин: 

Коментарі