Управління агропромислового розвитку хоче збільшити виробництво свинини в районі

Публікації

23 травня на щопонеділковій нараді керівників структурних підрозділів Володимир-Волинської РДА зі звітом про роботу районного відділу державної реєстрації виборців виступила Тетяна Пастушок. Вона, зокрема, повідомила, що розпочалася і триватиме по 1 червня реєстрація кандидатів на посаду хобултівського сільського голови – на території сільради очікуються позачергові вибори.
Голова РДА Наталія Василець поділилася враженнями про виїзний прийом, який вона та голова райради Роман Гук провели 18 травня у селах Ізов та Рогожани. У с. Ізов на прийом колективно звернулися 12 громадян, які порушили питання про невиконання графіка руху автобуса та про встановлення дорожнього знаку «Ізов», адже виникають ситуації, коли, не знаючи дороги та за відсутності позначки, до села не можуть вчасно доїхати машини швидкої допомоги. Наталія Василець дала розпорядження начальнику відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Петру Чуцькому терміново подбати про встановлення знаку та розв’язати проблемне питання з перевізниками. Також голова РДА повідомила, що минулого четверга на сесії ОДА порушувалося питання про розподіл вільних залишків бюджету. На реконструкцію будинку культури під дитячий садок у с. Заріччя виділено 1 млн. грн., адже відкриття ДНЗ у селі є дуже затребуваним.
У школах закінчується навчальний рік. Серед першочергових завдань – забезпечити оздоровлення школярів у пришкільних таборах. Питанням оздоровлення учасників АТО займається управління соціального захисту. Начальник установи Наталія Голюк зазначила, що в управлінні збирають заяви та пропозиції від демобілізованих, а от куди вони поїдуть відпочивати, наразі невідомо. За минулий тиждень соцзабез здійснив проплати дитячих допомог, пільг та субсидій на суму 98, 3 тис. грн. Перевіряються дані 500 справ з призначення нових субсидій. Поки що залишаються на рахунках користувачів субсидіями кошти так званих «переплат», що утворилися внаслідок економії енергоресурсів під час опалювального сезону. Але цілком можливо, що через ріст тарифів та збільшення претендентів на субсидії, невикористані гроші знімуть і повернуть у бюджет. Надійшли кошти на виплату доплат до допомог учасникам бойових дій, сім’ям загиблих до 9 Травня, які вони незабаром отримають.
Юрій Кравчук розповів, що працівники управління агропромислового розвитку, аби сприяти росту виробництва свинини у районі та з метою вивчення чужого досвіду, відвідують свиноферми області. Наразі з того, що побачили, найкраще свиногосподарство в Рожищенському районі, на символічному другому місці - наше місцеве. Поїздки триватимуть.
Заступник головного лікаря ТМО Катерина Чубок повідомила, що у районі з понеділка розпочинає роботу пересувний флюорограф. Згідно з графіком, безкоштовно перевірити легені зможуть жителі 22 сіл.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі