.УКРОП. - за чистоту для конкретної людини, будинку, вулиці

Для кожного соціального індивіда надзвичайно важливою є чистота, санітарія, впорядкованість – у помешканні, на вулиці, в місті. Щоб було навколо нас чисто, треба не тільки вчасно прибирати, а й правильно збирати та вивозити сміття. Саме про це - в інтерв’ю з Сергієм Радкевичем, головою фракції «УКРОП» у Володимир-Волинській міській раді
- Сергію Леонідовичу, відбулось кілька сесійних засідань міської ради, депутати вже вирішили організаційні питання – поділили постійно діючі комісії, зареєстрували політичні фракції. А які кроки планує зробити найближчим часом очолюваний вами Володимир-Волинський «УКРОП» для конкретної людини, будинку, вулиці?
- На недавньому засіданні міського осередку «УКРОПу» ми умовно розділили наше місто на квартали, за кожним закріпили відповідального з числа депутатів від нашої політсили. Тобто, мої колеги по партії вже активно опрацьовують свої дільниці, спілкуються з людьми, вивчають проблемні питання комунальної сфери, зокрема – своєчасного прибирання вулиць та вивозу сміття.
- Невже ви вважаєте наше місто недостатньо чистим?
- Ні, якраз навпаки, ми прагнемо допомогти комунальникам покращити благоустрій. У минулому році заасфальтовано чимало вулиць, саме тому було б доречно облаштувати стаціонарні майданчики з роздільного збирання сміття.
- З чого пропонуєте почати?
- В першу чергу, рекомендуємо комунальному підприємству «Полігон» активізувати договірну роботу з власниками новобудов, як приватних будинків, так і багатоповерхівок. Тобто, укласти договір на вивіз сміття абсолютно з усіма домогосподарствами міста, бо це додаткові кошти у бюджет. Вони хоч і невеликі, зате постійно надходитимуть. Та й люди будуть більш дисципліновані, бо матимуть контейнери для сміття, за вивіз яких платитимуть з власної кишені, тому й не влаштовуватимуть стихійних сміттєзвалищ.
Також пропонуємо в процесі асфальтування вулиць відразу впорядковувати з’їзди до приватних осель й проектувати місця для сміттєвих баків, як це вже давно роблять наші сусіди-поляки.
- Що саме потрібно зробити володимир-волинцям, щоб отримати сприяння від «УКРОПу»?
- Можна особисто прийти в офіс нашої політсили на Ковельській, 181, біля автотранспортного підприємства, або зателефонувати за номером: 3-80-08. Ми надамо інформацію щодо санітарних норм, визначення місць можливого розташування смітників. На сесії міськради «УКРОП» одностайно підтримав програму з озеленення міста, збереження довкілля, тому робитиме усе, щоб допомагати втілювати екологічні заходи у життя. За вищевказаним номером телефону можна домовитись і про зустріч з конкретним депутатом-укропівцем. До нас, в «УКРОП», вже звернулись жителі кількох вулиць – Лотоцького, Василівської, Київської, Броварної, Мазепи, Липинського, Волинської, Галицької, Академіка Корольова, Старицького, Ярослава Мудрого та Дулібської, з проханням проаналізувати кількість смітників у місті, бо їх, на думку громадян, явно недостатньо. З цього приводу я направив звернення до керівництва КП «Полігон» з проханням пояснити ситуацію. Далі винесемо це питання на сесію, щоб обговорити з усіма депутатами, знайти оптимальне рішення проблеми.
- Сподіваюсь, наші з вами колеги з інших політсил підтримають такі, безперечно, корисні місту наміри.
Світлана ФЕДОНЮК, депутат міської ради від «УКРОПу».

Розділ новин: 

Коментарі