Українці “проїдають” половину зарплати

Українці “проїдають” половину зарплати
Українці “проїдають” половину зарплати

Українцям продемонстрували витрати за третій квартал поточного року. Незважаючи на глобальну пандемію коронавірусу, люди не стали менше витрачати.

Про це повідомляє портал ” Хвиля ” з посиланням на дані Держкомстату.

Цікаво, що загальні витрати за третій квартал 2020 року склали 790 мільярди гривень. Це на один відсоток більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Найбільше українці продовжують витрачати на продукти харчування. Ця стаття витрат займає відразу 45,28% від загального бюджету витрат. На друге місці йде оплата житлово-комунальних послуг, на яку громадяни витрачають не менше одинадцяти відсотків.

На поїздки в громадському транспорті люди витрачають не менше восьми відсотків від своїх витрат щомісяця. Далеко не всі можуть відмовитися собі у шкідливих звичках – покупка тютюнових виробів і алкоголю посідає третє місце у витратах середньостатистичного українця.

Якщо невеликий відсоток витрат на освіту і походи в ресторани не дивує, що всього трохи більше п’яти відсотків на охорону здоров’я викликає питання, особливо в умовах пандемії коронавірусу в Україні. Також звертає на себе увагу той факт, що різко зменшилися витрати на відпочинок і подорож, що відповідає карантинних обмежень і важкої економічної ситуації в країні. Крім цього, українці стали менше витрачати на покупку взуття, одягу і побутової техніки.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: