Укласти договір з компанією PZU - це забезпечити собі гідне майбутнє*

Публікації

ZU, відділення якої у Володимирі-Волинському очолює відомий підприємець Анатолій Кублій. Про те, що за страховими компаніями майбутнє, вже переконалося багато громадян міста. А дехто із постійних клієнтів компанії готові поділитися з читачами успішним досвідом:
ZU - це забезпечене майбутнє. Як військовий пенсіонер хочу звернутися до військовиків. Це зараз їм здається, що мають гідну зарплату, та коли стануть пенсіонерами, переконаються, що їх пенсії є не такими вже й великими. Якщо візьмуть страхову програму в нашій компанії, то за 25 років матимуть гідну старість. Також можуть страхувати своє майно, зокрема, будинки і автомобілі.
Оксана Дем’яненко, підприємець: Півтора року тому моя сім’я придбала страхову програму і вже отримала виплату. Наш 8-річний син вже отримав допомогу. Тепер ми взяли програму на 20 років. Я зацікавлена мати свій накопичувальний фонд. Ми відчули захищеність, впевненість у завтрашньому дні, тішить те, що маємо постійну матеріальну підтримку. Крім того, я вважаю, що страхові компанії - це бізнес майбутнього, це шанс заробляти додаткові кошти. Також - це можливість розвитку, отримання нових знань, підвищення кваліфікації.
ZU - це правда, це чесність і відповідальність. Ось чому я вирішила укласти договір на 20 років.
Поспішайте до компанії PZU! Адреса: вул. Луцька, 172А, графік роботи - пн-пт з 9.00 до 18.00.
Тел.: (073) 7-311-311, (097) - 7-311-311.

Розділ новин: 

Коментарі