Учням ЗОШ №5 світять світлофори, які «розмовляють»

Материнське серце завжди неспокійне. Але тривога вдвічі посилюється, якщо є реальна загроза здоров’ю та життю дітей. А тому глибокою є вдячність тим людям, які дбають про безпеку дітей та спокій матерів. Саме такими роздумами і поділилася, завітавши до редакції, Наталія Шандалко, яка мешкає у районі 5-ої школи. Її син навчається у цій школі. Хлопчику-третьокласнику доводиться переходити дорогу, а рух транспорту в цьому районі, як відомо, досить інтенсивний. Водії нехтують знаками обмеження швидкості, нерідко здійснюють обгін на пішохідному переході. Раніше, ще у 90-х роках, тут був світлофор на вимогу, але зловмисники його вивели з ладу. Відтоді жителі мікрорайону не раз ставали свідками ДТП, які, на щастя, не мали трагічних наслідків. Але, як відомо, береженого Бог береже…
-У серпні 2015 року я звернулася до мера міста з письмовою заявою про виділення бюджетних коштів на встановлення світлофора та дорожнього знаку «лежачий поліцейський», - розповідає Наталія Шандалко. – Через два тижні отримала відповідь, в якій повідомлялося, що «лежачого поліцейського» не встановлять, оскільки вулиця Луцька належить до магістралей, де встановлення знаку даного типу заборонено. А світлофор пообіцяли встановити, щойно з’являться кошти.
І ось 31 серпня 2016 року встановили нові гарні світлофори. Це просто благо для тисячі дітей, яким доводиться переходити дорогу. Тепер батькам учнів молодших класів не потрібно поспішати з роботи, щоб перевести дитину через дорогу. Та й батькам старшокласників стало спокійніше. Світлофори до того ж з цікавинкою. Вони «розмовляють» приємними жіночими голосами, закликаючи дітей зупинитися чи даючи дозвіл на перехід дороги.
-Встановлення світлофорів – це вияв гуманізму з боку міської влади і особисто нашого мера Петра Саганюка. Щира вдячність їм за чуйність та розуміння. Також дякуємо безпосередньо тим людям, які працювали над встановленням світлофорів. Нехай хороші справи повернуться їм сторицею, - каже Наталія Анатоліївна.
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі