Учні Устилузької ЗОШ поїхали у Польщу

Між Устилузькою міською радою та ґміною Людвін (Республіка Польща) укладено угоду про співробітництво. Крім того, існує тісна співпраця між гімназією публічною м.Людвін та Устилузькою ЗОШ І-ІІІ ст. у рамках проекту з громадянського виховання школярів, адже у процесі розвитку важко переоцінити користь обміну досвідом з метою впровадження у життя найкращих напрацювань. Угоди діють на повну силу, між обома сторонами часто відбуваються зустрічі, тренінги, семінари з різних питань співробітництва.
І ось на запрошення гімназії публічної ґміни Людвін 23 жовтня делегація з 12 учнів 12-13-річного віку Устилузької ЗОШ у супроводі двох педагогів: заступника директора з навчально-виховної роботи Оксани Гладчук та вчителя Тетяни Василенко, яка, власне, й започаткувала проект громадянського виховання школярів, поїхали у Польщу.
Чотириденна програма перебування за кордоном нашої делегації цікава та насичена. Діти відвідують уроки своїх польських однолітків у гімназії, беруть участь у спортивних та культурних заходах. Передбачається також відпочинок та розваги. Господарі повезуть своїх гостей у люблінський аквапарк.
Без сумніву, діти та педагоги збагатяться новими враженнями, а запозичення найбільш цінних ідей зробить шкільне життя значно цікавішим та результативнішим. Новиною поділилася заступник устилузького міського голови Світлана Дубицька.
Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі