Учені хочуть створити на Місяці банк сперми на випадок загибелі Землі

Публікації

Учені хочуть створити на Місяці банк сперми на випадок загибелі Землі
Учені хочуть створити на Місяці банк сперми на випадок загибелі Землі

Американський учений Джекал Тханга з Університету Аризони запропонував створити на Місяці сховище репродуктивних клітин – сперми та яйцеклітин – 6,7 млн видів живих істот, включно з людьми.
Про це 11 березня написало видання New York Post, пише Гордон.
За словами науковця, через нестабільність нашої планети земне сховище зробить зразки уразливими. Він вважає, що вже зараз багато рослин і тварин на Землі опинилося під серйозною загрозою, зокрема і через діяльність людства.
Тому Тханга запропонував організувати сховище репродуктивних клітин на Місяці. За його задумом, репродуктивні клітини потрібно зберігати в нещодавно виявлених місячних «ямах», із яких, на думку вчених, текла лава мільярди років тому.
За словами Тханги, ці  «ями» досягають глибини 80–100 метрів, що забезпечує захист від сильних перепадів температур, падіння метеоритів і радіації.
Учений додав, що для транспортування 50 зразків кожного із 6,7 млн цільових видів загалом буде потрібно 250 запусків ракет. Для порівняння: для створення Міжнародної космічної станції, розташованої на низькій навколоземній орбіті (набагато ближче, ніж Місяць), знадобилося 40 запусків.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: