У Зимному відбувся фінальний етап з настільного тенісу

Публікації

Майже два місяці у різних населених пунктах Володимир-Волинського району проходили змагання першого відкритого аматорського турніру з настільного тенісу, в якому взяли участь усі бажаючі як з міста, так і з сільської місцевості. 13 березня у спортивному залі Зимнівської ЗОШ відбувся фінальний етап змагань. Серед жінок-учасниць не було рівних Ірині Хітько із Зимного, друге місце посіла Марія Кондисюк з Чесного Хреста, а бронзу здобула Аліна Загорська з Устилуга.
Оваднівець Олександр Гаврилюк виборов перше місце у напруженій боротьбі серед сильної статі, а Сергій Загорський із прикордонного міста завоював друге місце. Третю сходинку посів Віктор Климюк із Ласкова.
Добре показали себе і юні тенісисти-школярі. Ігор Климюк з Ласкова, Олег Довгун з Бубнова та Павло Попик із Зимного відповідно зайняли призові місця.
Активну допомогу учасникам змагань надавали голови сільських громад та директори шкіл. Особливу вдячність організатори та спортсмени висловлюють голові Зимнівської об’єднаної громади В’ячеславу Католику, а також Валентину Кошельнику і Миколі Гінайлу за цінні та грошові призи. Є сподівання, що турнір стане традиційним.
Антоніна Булавіна, с.Зимне, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі