У Зимному презентували капітально відремонтувану школу

Публікації

У Зимному презентували капітально відремонтувану школу
У Зимному презентували капітально відремонтувану школу

У Зимному 8-го червня урочисто презентували повністю оновлене приміщення загальноосвітньої школи-ліцею. Тут взимку завершили ремонти в класах та коридорах, а також поклали новий дах та облаштували спортивний майданчик для гри у баскетбол. Ынформуэ видання БУГ.
Як розповів голова громади В’ячеслав Католик, для того, щоб все це зробити, довелося шукати кошти в різних бюджетах. Так школа торік була відібрана для участі у всеукраїнській програмі та отримала близько 10 мільйонів гривень на капітальний ремонт. Кошти довелося освоювати швидкими темпами і це зробили за 4 місяці.
На дах вдалося отримати кошти соцеконому за сприяння нардепа Ігоря Гузя, а також виділили на це частину грошей з бюджету громади. Таким чином приміщення навчального закладу стало одним з найкращих у регіоні.
Не секрет, говорить Католик, що сюди приїздять навчатися діти навіть з Володимира. І це не тільки через комфортні умови навчання, але і через профейсійних педагогів.
На презентацію школи 8-го червня завітали народний депутат Ігор Гузь, депутати обласної ради Андрій Бокоч та Ярослав Матвійчук, голова районної ради Віктор Хиць та інші.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: