У Зимне прилітав вертольотом митрополит УПЦ МП Онуфрій

На великодньому тижні, 16 квітня, до ­Зимнівського Святогірського монас­­тиря завітав настоятель УПЦ Москов­­ського патріархату митрополит Онуф­рій. Як повідомили причетники обителі, митрополит здійснив у пасхальні дні свій черговий візит на Волинь, щоб ­привітати волинян зі святом Христо­вого воскресіння, благословити людей ­на добрі та шляхетні справи, сприя­ти об’єднанню всіх християн України. Митрополита урочисто вітали численні ­прихильники УПЦ Московського патрі­архату. Митрополит відслужив у церкві монастиря святкову літургію і того ж дня відбув до Києва. На жаль, це все, що вдалося дізнатися кореспонденту. ­Причетники монастиря не дуже при­­вітно пояснили, що настоятелька Сте­фанія ніякої інформації не надаватиме.
Як повідомив сільський голова ­В’ячеслав Католик, на території Зим­нівської сільської ради діють церкви ­різних конфесій: УПЦ Київського патрі­архату (с.Фалемичі), церква християн-баптистів (с.Горичів). Проживають ­свідки Єгови. Проте релігійних проти­стоянь у мешканців Зимного і сусідніх сіл немає. Люди взаємно поважають переконання одне одного. Проте до візиту очільника УПЦ МП однозначно ­поставилися не всі. Літній чоловік, жи­­тель с.Зимне, який не забажав назва­тися, сказав:
-Мене дивують наші люди, особливо ­матері. Їхні сини гинуть від куль москов­ських найманців, а вони йдуть молитися до промосковського митрополита.
Це, звичайно, окрема думка, але вона не поодинока.
Алла Фісенко, с.Зимне, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі